portaal tijdschriften

cultuurtijdschriften.nl

2 items gevonden

Drenthe in trefwoord [verwijder]

Berkers, Math in auteur [verwijder]

Sorteer op:  
Auteur
Berkers, Math [verwijder]
Jaar
1995 (1)
1990 (1)
Nummer
3 (1)
6 (1)
1

Steunpunt Drenthe : een project dat niet kan mislukken

Math Berkers in: Heemschut : tijdschrift van de bond Heemschut, vol 72 (1995) nr. 6 p. 29-30

2

Het vervolg op het MIP: Drenthe krijgt primeur

Math Berkers in: Heemschut : tijdschrift van de bond Heemschut, vol 67 (1990) nr. 3 p. 36-